35 x 50 cm Afiş (1317)

0,00
Marka : Akın Reklam
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺550,00  + KDV
İndirimli : ₺500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺590,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Dosya Yükle

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Afiş

Herhangi bir konuda bilgi vermek, toplumu bilgilendirmek, dikkat çekmek, bir şeyi tanıtmak, herkese duyurabilmek için hazırlanmış, kalabalıkların görebileceği yerlere asılan, genellikle resimli duvar duyurularına afiş  diyoruz.

Afiş Nasıl Yapılır?

Bir afiş hazırlanırken dikakte dilemsi gereken bazı noktalar vardır. Afiş hazırlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey müşteriler tarafından fark edilebilecek bir özellikte olmasıdır. Bu yüzden de afiş tasarımları hazırlanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususları aktarmak istiyorum.

 Bir afiş üzerindeki yazı yaklaşık 1,5 - 2 metre mesafeden rahat görülebilecek bir boyuttta olmalıdır.

Akıcı, açık, anlaşılır ve düzgün cümlelerle oluşturulmalı, karmaşık ve anlaşılmaz ifadelerdenuzak durulmalıdır.

Afişte yer alacak başlık, alt başlık, slogan gibi sözel bilgiler arasında hedef kitleye ulaştırılmak istenen mesajdaki önem sırasına göre, yönlendirecek hiyerarşik bir yapıda verilmelidir.

Mesajı doğrudan aktaracak iyi bir görsel hazırlanmalıdır. Afiş uygulamaları için, verilmek istenen mesajın 3, 4 ya da 5 sözcük ile oluşan başlık ve sloganlarla daha çabuk iletildiğinin, sözel mesajların sözcük sayısı arttıkça okuma zorluğu başladığı unutulmamalıdır.

Afişte detaylar, kısa süreli bir bakışta bile anlaşılacak kadar düzenli bir yapıya sahip olmalı. Hazırlanacak tasarımın temeli olan düşüncenin fotoğraf, illüstrasyon ve ya tipografi ile mi daha etkili bir biçimde vurgulanacağı kararlaştırılmalıdır.

Hedef kitleye bu kadar kısa bir sürede ulaşmak için en önemli detay etkili bir slogan veya grafik olacaktır. Afiş reklamındaki görüntü sayısı en fazla üç olmalı

Hazırlanan afiş üzerinde mümkün olduğunca büyük ölçekli fotoğraf veya illüstrasyonlar tercih edilmemelidir.

Afiş Fiyatları

Afiş fiyatları tasarımı yapılan afişin ebatlarına ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterir. Sitemizde afişlerin özelliğine göre standart fiyatlar tespit edilmiştir. Özel tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizi arayarak fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirler.

Afiş Çeşitleri

35x50 cm afiş

50x70 cm afiş

70x100 cm afiş