50 x 70 cm Afiş (1318)

0,00
Marka : Akın Reklam
Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Dosya Yükle

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Afiş

Bir ürünün tanıtımını yapmak ve herkese duyurabilmek için hazırlanmış, kalabalıkların görebileceği yerlere asılmış, genellikle resimli duvar duyurularına afiş diyoruz.

Afiş Nasıl Yapılır?

Bir afiş hazırlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur müşteriler tarafından fark edilecek bir görünüme sahip olmasıdır. Bu yüzden afiş tasarımları hazırlanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şunlardır.

Afiş reklamı okunabilir bir özellikte olmalı: Süslü ve dekoratif yazılar yerine okunaklı yazı karakterleri daha doğru bir tercihtir. Bir afiş üzerindeki yazı yaklaşık 1,5 - 2 metre mesafeden okunabilmelidir.

Afişin üzerine basılan reklam cümlelerinin anlaşılır olması: Afişte akıcı, anlaşılır ve düzgün cümleler oluşturulmalıdır.

Afişte yer alacak başlık, alt başlık, slogan gibi sözel bilgiler arasında hedef kitleye ulaştırılmak istenen mesajdaki önem sırasına göre, yönlendirecek hiyerarşik bir yapı oluşturulmalıdır. Mesajı doğrudan aktaracak iyi bir görsel tasarlanmasıdır.

Afiş uygulamaları için, verilmek istenen mesajın 3, 4 ya da 5 sözcük ile oluşan başlık ve sloganlarla daha çabuk iletildiğinin, sözel mesajların sözcük sayısı arttıkça okuma zorluğu başladığı hatırdan çıkarılmamalı.

Afişte detaylar, kısa süreli bir bakışta bile anlaşılacak kadar düzenli bir yapıda olmalı. Hazırlanacak tasarımın temeli olan düşüncenin fotoğraf, illüstrasyon ve ya tipografi ile mi daha etkili bir biçimde vurgulanacağı tespit edilmeli.

Hedef kitleye bu kadar kısa bir sürede ulaşmak için en önemli detay etkili bir slogan veya grafik olacaktır. Afiş reklamındaki görüntü sayısı en fazla üç olmalı

Hazırlanan afiş üzerinde mümkün olduğunca büyük ölçekli fotoğraf veya illüstrasyonlar tercih edilmemelidir.

Afiş Fiyatları

Afiş fiyatları tasarımı yapılan afişin ebatlarına ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterir. Sitemizde afişlerin özelliğine göre standart fiyatlar tespit edilmiştir. Özel tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizi arayarak fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirler.

Afiş Çeşitleri

35x50 cm afiş

50x70 cm afiş

70x100 cm afiş

İsteğe göre özel tasarım afişler