KANVAS TABLO 80 x 120 CM (1281)

0,00
Marka : Akın Reklam
Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

İstediğiniz Tüm Görseller

35 x 50 cm / 40 x 60 cm / 50 x 70 cm / 70 x 100 cm / 80 x 12 cm / 60 x 150 cm Ebatlarında

Canvas Tablo Olarak Hazırlanmaktadır.

Siparişiniz 1 Adetten Fazla İse Ürününüzü Sepete Eklediğinizde Sepetten Ürün Adetini Güncelleyerek Satın Alın

Dosya Yükle

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Kanvas Baskı - Kanvas Tablo

Tuval bez üzerine, son teknoloji ürünü dijital baskı makineleri ile baskı yapılmasına kanvas baskı , bu şekilde oluşturulan tabloya da Kanvas Tablo denir. Yüksek kalitede basılan  resimler 3 cm  ve 5 cm şeklinde kasnaklanıp tablo haline getirilerek istenilen ebatlarda ahşap çerçeve üzerine gergi yapılır.

İngilizce canvas kelimesi Türkçe "kanvas" şeklinde okunur.Değişik alanlarda kullanıldığı için kavram kargaşasına sebep olan bir sözcüktür. Biz de  ise çoğunlukla dijital baskı dünyası ile özdeş bir  kelime olarak kullanılır. Kullanım amacı ise poster kelimesinin sadece kağıt ve türevleri üzerine yapılan baskıları ifade etmesi nedeniyledir. Dijital baskı makinelerinin gelişmesi ve çok farklı materyaller üzerine baskı yapılabilmesi, tuval bezi ve türevleri üzerine de baskı yapabilme imkanı doğurmuştur. Bu sayede kanvas tablolar evlerimizin iş yerlerimizin duvarlarında yerlerini almıştır.

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas baskı tablo fiyatları kullanılan malzemeye ve tablonun ebatlarına göre ya da özel tasarım isteklerine göre değişiklik arz eder. Tablo alırken ürünün kalitesine, kullanılan malzemeye ve tasarıma dikkat etmek gerekir. 

Kanvas Baskı Tablo Modelleri

Genel olarak aşağıdaki ölçülere göre basımı yapılan tablolar özel tasarım için isteğe göre değişiklik göstermektedir. Yaptırmak istediğiniz ölçüleri belirtmeniz halinde isteğe göre tablo hazırlanır.

Standart ölçüler

60x150 kanvas tablo,      80x120 kanvas tablo,     70x100 kanvas tablo

50x70  kanvas tablo      60x40  kanvas tablo        35X50  kanvas tablo