KANVAS TABLO 40 x 60 CM (1284)

0,00
Marka : Kanvas Tablo
Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

İstediğiniz Tüm Görseller

35 x 50 cm / 40 x 60 cm / 50 x 70 cm / 70 x 100 cm / 80 x 12 cm / 60 x 150 cm Ebatlarında

Canvas Tablo Olarak Hazırlanmaktadır.

Siparişiniz 1 Adetten Fazla İse Ürününüzü Sepete Eklediğinizde Sepetten Ürün Adetini Güncelleyerek Satın Alın

Dosya Yükle

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Kanvas Baskı - Kanvas Tablo Fiyatları

Tuval bez üzerine, son teknoloji ürünü dijital baskı makineleri ile baskı yapılmasına kanvas baskı diyoruz. Yüksek kalitede basılan  resimler 3 cm  ve 5 cm şeklinde kasnaklanarak tablo haline getirilir. İstenilen ebatlarda ahşap çerçeve üzerine gergi yapılır.

İngilizce canvas kelimesinin Türkçe "kanvas" şeklinde okunur.Değişik alanlarda kullanıldığı için kavram kargaşasına sebep olan bir sözcüktür. Özellikle sanat dünyasında ve dijital baskı piyasasında kanvascanvas, tuval kelimeleri yan yana ve sıkça kullanılmakta  bu yüzden bir kavram karmaşası ortaya çıkmaktadır.

Öncelikle kanvas baskı ile kanvas tablo terimlerini birbirinden farklı kavramlardır. Sanat literatüründe canvas(kanvas) kelimesinden ziyade fransızca kökenli (toile) tuval kelimesi daha çok tercih edilir. Orijinal sanat eserlerinin bilgi kısımlarında teknik özellikleri belirtilirken tuval üzerine yağlıboya, tuval üzerine akrilik veya tuval üzerine karışık teknik olarak tanımlanır.

Biz de  ise çoğunlukla dijital baskı dünyası ile özdeş bir  kelime olarak kullanılır. Kullanım amacı ise poster kelimesinin sadece kağıt ve türevleri üzerine yapılan baskıları ifade etmesi nedeniyledir. Dijital baskı makinelerinin gelişmesi ve çok farklı materyaller üzerine baskı yapılabilmesi, tuval bezi türevleri üzerine de baskı yapılabilmesini mümkün kılmıştır. Bu durum, tuval bezi üzerine yapılan baskıları kağıt türevleri üzerine basımı ifade eden poster kelimesinden ayrıştırmayı zorunlu kılmıştır. Kanvas Baskıveya canvas baskı kelimesi böylece gündeme gelmiş ve yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas baskı tablo fiyatları kullanılan malzemeye ve tablonun ebatlarına göre ya da özel tasarım isteklerine göre değişiklik arz eder. Kanvas tablo alırken ürünün kalitesine, kullanılan malzemeye ve tasarıma dikkat etmek gerekir. Fiyat konusunda detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Kanvas Baskı Tablo Çeşitleri

Kanvas tablolar genel olarak aşağıdaki ölçülere göre basımı yapılmaktadır. Özel tasarım için ise isteğe göre değişiklik göstermektedir.