CANVAS TABLO 35 x 50 CM (1285)

0,00
Marka : Kanvas Tablo
Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

İstediğiniz Tüm Görseller

35 x 50 cm / 40 x 60 cm / 50 x 70 cm / 70 x 100 cm / 80 x 12 cm / 60 x 150 cm Ebatlarında

Canvas Tablo Olarak Hazırlanmaktadır.

Siparişiniz 1 Adetten Fazla İse Ürününüzü Sepete Eklediğinizde Sepetten Ürün Adetini Güncelleyerek Satın Alın

Dosya Yükle

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Kanvas Baskı - Kanvas Tablo

Tuval bez üzerine, son teknoloji ürünü dijital baskı makineleri ile baskı yapılmasına kanvas baskı , bu şekilde oluşturulan tabloya da Kanvas Tablo diyoruz.. Yüksek kalitede basılan  resimler 3 cm  ve 5 cm şeklinde kasnaklanarak tablo haline getirilir. İstenilen ebatlarda ahşap çerçeve üzerine gergi yapılır.

İngilizce canvas kelimesinin Türkçe "kanvas" şeklinde okunur.Değişik alanlarda kullanıldığı için kavram kargaşasına sebep olan bir sözcüktür. 

Biz de  ise çoğunlukla dijital baskı dünyası ile özdeş bir  kelime olarak kullanılır. Kullanım amacı ise poster kelimesinin sadece kağıt ve türevleri üzerine yapılan baskıları ifade etmesi nedeniyledir. Dijital baskı makinelerinin gelişmesi ve çok farklı materyaller üzerine baskı yapılabilmesi, tuval bezi türevleri üzerine de baskı yapılabilmesini mümkün kılmıştır. Bu durum, tuval bezi üzerine yapılan baskıları kağıt türevleri üzerine basımı ifade eden poster kelimesinden ayrıştırmayı zorunlu kılmıştır. 

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas baskı tablo fiyatları kullanılan malzemeye ve tablonun ebatlarına göre ya da özel tasarım isteklerine göre değişiklik arz eder. Tablo alırken ürünün kalitesine, kullanılan malzemeye ve tasarıma dikkat etmek gerekir. Fiyat konusunda detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Kanvas Baskı Tablo Çeşitleri:

Genel olarak aşağıdaki ölçülere göre basımı yapılan tablolar özel tasarım için isteğe göre değişiklik göstermektedir. Yaptırmak istediğiniz ölçüleri belirtmeniz halinde isteğe göre tablo hazırlanır.

Standart ölçüler:

60x150 kanvas tablo

80x120 kanvas tablo

70x100 kanvas tablo

50x70  kanvas tablo

60x40  kanvas tablo

35X50  kanvas tablo