A4 Tek Yön Broşür (İLRA 4)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺175,00  + KDV
İndirimli : ₺150,00  + KDV
KDV Dahil : ₺177,00
Dosya Yükle

 Ebat297mm x 210 mm
 Baskı4 Renk Ön Baskı
 Kağıt / Selefon115gr kuşe
 KesimStandart
TESLİMAT SÜRESİ 1-2 İŞ GÜNÜ  
Broşür Hakkında
Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir. Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir. 50 sene önce de broşürlerin gücünden faydalanılıyordu, dijital çağın içinde olduğumuz bu günlerde de aynı etki devam ediyor. Firmanızı, kendinizi, ürünlerinizi veya faaliyetlerinizi tanıttığınız broşürleriniz için birçok farklı tasarımla çalışabilirsiniz. Tasarımınızı yaptıktan sonraki aşamalar ise kartvizitmatbaasi.com organize matbaa çalışmalarının online işlemlerle entegre olması sayesinde çok kolay! Çünkü artık broşür tasarımınızı uygun formatlarda hazırladıktan sonra sistem üzerinden bize iletip baskı tercihlerinizi belirtmeniz, siparişinizin kısa süre içinde elinizde olması için yeterli. Broşür fiyatları kartvizitmatbaası'da oldukça ekonomik. A3 broşür, A4 broşür ve A5 broşür ebatlarından birini tercih ederek siparişi tamamlayabilir ve siz de online broşür hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik pratik, hızlı ve oldukça ekonomik! kartvizitmatbaasi.com online matbaa üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmenin farkını göreceksiniz.

Broşür nedir?

Broşür: Tanıtım amacı taşıyan ve renkli olarak hazırlanan tanıtım kitapçığına broşür denir. Bir, iki, üç sayfa ya da akordeon kırımlı olabilir.

Broşür ne işe yarar?

Turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği yerlerde, danışma masalarında, lokantalarda, mağazalarda, AVM, hastane, yeni açılan iş yeri ya da devlet kurumları gibi yerlerde de bilgi vermek amaçlı kullanılır.

El ilanlarından farkı genellikle daha kaliteli kâğıda basılmış olması, renkli olması ve çok sayfadan oluşmasıdır.

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir. Geçmiş dönemlerde elle yapılan broşürler günümüzde, dijital baskı yöntemleri kullanılarak elde ediliyor. Broşürler, bir ürünü hizmeti ya da firmanızı tanıtmanın en ekonomik ve en etkili yoludur.

Broşür Çeşitleri

A3 broşür, A4 broşür, A5 broşür, A6 broşür, A7broşür gibi farklı ebatlarda üretilen broşür çeşitleri tek yön ve çift yön olarak da basılabilir. İsteğe göre farklı ebatlarda üretilebilir.

Broşür Fiyatları

A3 Tek Yön Broşür 175,00 TL + KDV

A3 Çift Yön Broşür 285,00 TL + KDV

A3 Çift Yön Broşür Selefonlu 400,00 TL + KDV

A4 Tek Yön Broşür 100,00 TL + KDV

A4 Çift Yön Broşür 125,00 TL + KDV

A4 Çift Yön Broşür Selefonlu 350,00 TL + KDV

A5 Tek Yüz Broşür  55,00TL + KDV

A5 Çift Yön Broşür  80,00 TL + KDV

A7 Çift Yön Broşür  85,00TL + KDV