Çift Yön Kabartma Laklı Özel Kesimli Kartvizit (ÇÖK)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺70,00  + KDV
İndirimli : ₺55,00  + KDV
KDV Dahil : ₺64,90

 Ebat

86,75mm x 54 mm

 Baskı

4 Renk Ön ve Arka

 Kağıt / Selefon

350 Gr. Kabartma lak

 Kesim

Oval veya Özel Kesim

  

TESLİMAT SÜRESİ 1 HAFTA İŞ GÜNÜ 

Dosya Yükle

Kartvizit Modelleri

Kurumsal kimliğinizi temsil eden, tanıtan üzerinde firma ve iletişim  bilgileri yer alan reklam ürünlerine kartvizit  denir.Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların ilk yeteneği olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modelleri seçerek ortaya koyabilirsiniz.

 Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanızda fayda var. Eğer reklam, tasarım veya mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitiniz ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitlerşeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için ise daha klasik ve şık detaylar barındıran kartvizitler doğru bir seçim demektir. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı kartvizit veya kadife kartvizit gibi tercihlerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Kartvizit Fiyatları

Kartvizitin modeline ve kartvizitin özelliklerine göre kartvizit fiyatı da değişkenlik gösterir. Firmamız profesyonel matbaa ekibi ile isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmenin gayreti içindedir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, doğru bir şekilde üzerinde yer alacak detayları belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak matbaa ile iletişime geçmektir.

Benzer Ürünler