ÖZEL KESİMLİ DÖNKARTLAR (1309)

0,00
Marka : Akın Reklam
Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Siparişiniz 1 Adetten Fazla İse Ürününüzü Sepete Eklediğinizde Sepetten Ürün Adetini Güncelleyerek Satın Alın

30 x 30 cm 

Dijital Baskı 5mm Kalınlığında Forex(Köpük Sıkıştırılması)

Dosya Yükle

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Dönkart

Satış yerlerinde tavandan sarkıtılan, hava akımıyla donen, iki yüzüne de reklam iletisi yazılabilen İngilizcede  "turncard", "mobile" ya da "hanger" diye adlandırdıkları kartlara dönkart denir.

Dönkartın üzerinde verdiğiniz hizmetin etkili olacak bir görseli, vurucu bir slogan, tanıtıma destek olacak sözler ve açıklamalar yer alır. Dönkartların amacı reklam yapmak olduğu için ilgi çekici olması önemlidir. Dönkartların yapımında genel olarak karton veya kuşe kağıt kullanılmaktadır.

Dönkart, hakkında bilgi verilecek hizmet ya da ürüne göre farklı boyutlarda olabilir. Yapılan özel kesim  sayesinde daha dikkat çekici bir dönkarta sahip olabilirisiniz. Arkalı önlü olabileceği gibi, sadece tek yüze baskı da olabilir.

Dönkart Çeşitleri

Sıvama dönkartlar, müşteri talebine göre 2 mm mukavvaya ya da 3 mm plastik levhaya kuşe veya folyo etiket sıvama yapılarak üretilmektedir. Bu dönkartları düşük tirajlı işler için kullanabilirsiniz. Bristol dönkartlar, yine müşteri talebine göre ofset veya dijital baskılı olarak üretilmektedir.

Ofset baskılarda minimum 1000 adet baskı yapılır. Dijital baskı ise; düşük tirajlı işler için daha uygun olmakla beraber, minimum 20 adet gibi daha düşük sayıda üretim yapılabilir.