ŞİRİN DUBA (ŞİRİN 1)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺120,00  + KDV
İndirimli : ₺100,00  + KDV
KDV Dahil : ₺118,00

 Siparişiniz 1 Adetten Fazla İse Ürününüzü Sepete Eklediğinizde Sepetten Ürün Adetini Güncelleyerek Satın Alın

 

Baskı Alanı

   50x82

 Boy 

  115 cm

 

 

Dosya Yükle

Reklam Dubaları-Duba Çeşitleri

İş yerlerinde ve trafikte uyarı amaçlı veya reklam amaçlı kullanılan ve değişik ebat ve biçimlerde yapılan ürünlere reklam dubaları diyoruz.

Rekam dubaları Uyarı yanında yön gösterme amacı da taşımakla birlikte üzerlerine yapıştırılan reklam metinleri ile de kalıcı bir reklam görevi üstlenirler.  Dubalar, hemen hemen her sektörde tanıtım ve uyarı amaçlı kullanılabilir bir özellik taşıması yönüyle de işletmecilerin dikkatini kendine çekmiştir.

Reklam dubaları, ölçü olarak daha büyük dubalar ile menü vs gibi kapı önünde kullanılabilecek duruma dönüştürülebilir ve şık bir görünüme sahip olma özellikleri ile dikkat çekerler.

Reklam dubalarının maddesi plastiktir ve kırılma vs gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Hiç bir şekilde size sorun çıkartmaz ve hatta üzerindeki görselleri sürekli değiştirebilir dubanızı sabit olarak kullanabilirsiniz.

Duba Çeşitleri:

Hacıyatmaz Duba, Şirin Tabela, Jumbo Duba,  Ok Duba, Raket Duba, Aç Kapa Tabela,  Küçük Duba, Kaygan Zemin Tabelası, Büyük Duba

 

Hizmet Sektöründe hızla yayılan ve vazgeçilmez bir tanıtım aracı olan reklam dubaları ham madde olarak plastikten yapıldığı için taşıması kolaydır,  kırılma problemi yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz. Gri, kırmızı ve Beyaz olmak üzere üç ana rengi vardır. Değişik ebat ve ölçülerde yapılabilen bu ürünlerin genel olarak ana ölçüleri aşağıdaki gibidir.

Reklam Dubaları Reklam Alanı Ölçüleri;

36 x 48 cm
50 x 74 cm
41 x 73 cm
50 x 87 cm
35 x 40 cm
40 x 50 cm
48 x 58 cm